Мер Трускавця звинуватив волонтерів Дрогобиччини в тому, що вони “безвідповідально та безнаказанно побираються” та назвав волонтерську ініціативу “приватним бізнесом”

Таке відчуття, що Руслан Ярославович живе не те, що в паралельній реальності, а на іншій планеті.

На понеділковій нараді 03.08.2015 року чимало часу він говорив про  волонтерський рух, зокрема про славних представників Дрогобиччини.

Будучи абсолютно серйозним, стверджував, що волонтерська допомога на сьогоднішній день не потрібна. Адже, на думку п.Козира, держава повністю забезпечує ЗСУ! Усім необхідним!

Не отримавши жодного зауваження з залу, Руслан Ярославович продовжив. Так  він з упевненістю заявив, що 70-80 відсотків придбаних волонтерами автомобілів не доїжджають до кінцевої точки призначення. Також мер розповів, що йому відомо і той факт, що, зібрані для АТО речі,  їдуть до місця призначення не повною мірою…і все через те, що волонтери не мають змоги доставити їх на вимогу. Ще за кілька хвилин голова міста заявив, що волонтерська діяльність – «ЦЕ ЧИСТО ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС, ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС НА ТЕМАТИЦІ АТО»! Навіть додав, цитата : « Це можна теж попитати у військовослужбовців, які…», правда так фразу і не завершив.

Вислови очільника міста звісно дивують…та ще більше дивує реакція присутніх в залі людей, вірніше її відсутність. Адже в кожного другого-третього є родич або знайомий, який приймає або брав участь в бойових діях на сході. Ба, навіть були присутні люди,які самі нещодавно повернулись з АТО. І вже точно всі присутні наштовхуються на прохання допомоги з різних батальйонів ЗСУ в соцмережах. Вся країна знає справжнє положення нашої армії і те, що в новинах чи не щодня повідомляють про загиблих. Але чомусь,коли чують таку маячню, слухають мовчки. Так виглядало, що Руслан Ярославович на цю свою персональну планету затягнув іще і присутніх на нараді. Та як сказав сам мер: «це на сумлінні кожному, панове»!   

Тетяна Вінницька, ТВ


Від редакції: станом на 4 серпня інформація про висловлювання мера Трускавця здійняла жорсткий шквал критики з боку волонтерів, бійців та громадських активістів. 

Нагадаємо, “війну” з  волонтерами міський голова розпочав вже давно, заборонивши їм проводити благочинні акції в курортному парку міста(мотивуючи це санітарною зоною), вимагаючи прибрати розміщену там для збору коштів військову техніку, яка потребувала ремонту (кажучи, що з неї “діти падають”) тощо. Водночас, лише під час останньої благодійної акції, яка пройшла у Трускавці минулої неділі, волонтерам та небайдужим  вдалося зібрати на підтримку війська 23 тис.грн. 

А що було б з армією і добровольцями України якби не жертовність людей і волонтерський рух – питання риторичне. Саме тому хлопці з передової, які прочитали цю інформацію, наголосили: коли повернуться – “поговорять з мером, віч-на-віч”.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *