Отець Ігор Цмоканич про неділю з «блаженними жебраками»

Священик, духівник дрогобицьких волонтерів отець Ігор Цмоканич поширив у соцмережі емоційний пост, який назвав «Неділя з жебраками». З блаженними жербраками.

Публікуємо без змін.

«Неділя з жебраками

Єден ладний пан (не жебрак!) якось назвав волонтерів жебраками, бо, замість того жеби самим купити машину зі своїх коштів (тоді би їх можна було б назвати піарщиками) або написати поважного листа, що ту машину хтось має купити, самі стали по перехрестях і під церквами збирати кошти.
Але так добре, що є такі жебраки. Бо важливо навіть не зібрати кошти, але нагадати людям, що йде війна, і це наша війна, і ми відповідальні одні за одних. Найбільше допомагають ті, кому самим не вистачає. Жебраки, на відміну від багатих, вміють ділитись.
Хтось сказав, що час – це найдорожче, що ми можемо дарувати, це найбільша жертва, бо він не повертається, це невідновлюваний ресурс. І постійно допомагати, чим можеш, ділитись своїми талантами (надзвичайні ресторатори!), жертвуючи своїм часом, здоров”ям та іншим – це значно краще, ніж відкупитись машиною.
Вчора я бачив, як люди реагували на цей захід. Виглядає, що жебраки крім різних смаколиків ще й дарували радість! Нажаль, ці фото цього не передадуть…
Мабуть, той ладний пан такі хотів похвалити волонтерів.
Насправді, блаженні жебраки!»

Більше фото можете переглянути на сторінці отця у соцмережі Фейсбук.

Можливо й «пан» той прочитає…

М.К.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *