Форум/дискусія: “Яка виборча реформа потрібна українцям?” пройде у Дрогобичі

Які виклики та недоліки має чинне виборче законодавство? Яким шляхом рухатися далі і до яких змін прагнути? – Запрошуємо активних громадян до обговорення виборчої реформи!

ДАТА: 13 жовтня 2017

ЧАС: 11:00

МІСЦЕ: Дрогобич, Народний дім ім..Івана Франка

Мета форуму/дискусії: обговорити стан виборчої реформи в Україні, визначити першочергові кроки зміни виборчої системи.

До участі запрошуємо представників місцевої влади, політичних партій, громадських активістів, експертів, ЗМІ та небайдужих громадян.

Під час форуму відбудеться презентація результатів експертного опитування щодо основних недоліків виборчого законодавства. Також партнер Інституту, дослідницька компанія “Active Group”, представить оцінку реального стану впровадження реформ на місцях (аналіз успіхів і невдач). Дослідження відбувалось у співпраці з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” Інституту “Республіка”, у якому взяли участь понад 300 експертів з різних областей України.

Після дискусії учасники зможуть долучитися до обговорення та підписання петиції щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.

Другий блок заходу пройде в інтерактивній формі. Тренінг-моделювання “Право вибору” має на меті відтворити виборчий цикл (міжвиборчий період – виборча агітація – день виборів- міжвиборчий період) і перевірити, які зміни учасники запропонують у даний процес.

Форум “Яка виборча реформа потрібна українцям?” проходить у межах проекту “Активна Громада: право вибору” Інституту “Республіка”.

Контакти: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Дрогобич Марія Кульчицька, телефон:  067-309-37-43

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Захід відбудеться в межах Фестивалю громадських ініціатив, що 12-13 жовтня проходить у Дрогобичі  за підтримки проекту “Київський діалог”, який фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та Міжнародної організації міграції

Додамо, що у четвер та п`ятницю, 12-13 жовтня, у Дрогобичі відбудеться фестиваль громадських організацій та ініціатив.

До участі запрошуються представники громадських організацій міста та активні дрогобичани.

Програма фестивалю

12 жовтня

10:00 — біля ТЦ “Прометей” на вул. Ковальській відбудеться презентація Клубу Історичних Реконструкцій “Баннерет” (м. Стрий), які мають намір відкрити у Дрогобичі свою філію, з показовими виступами.

Клуб реконструює період 15-16 ст. (польсько-литовська доба). До реконструкції належить пошиття одягу, вивчення бойового мистецтва 16 століття, плетіння кольчуги, участь у турнірах історичних реконструкцій в Україні та за кордоном.

12:00-17:00 — ярмарок організацій, під час якого громадські організації презентуватимуть свою діяльність мешканцям міста в формі виставок, інсталяцій, майстер-класів, тощо.

13 жовтня

11:00 — Народний дім ім. І. Франка, Форум/дискусія від ВІ “Активна Громада” ВГО “Інститут Республіка” на тему “Чи потрібна українцям виборча реформа?”: презентація всеукраїнського дослідження та панельне обговорення локальних викликів у Дрогобичі.

15:00 — Народний дім ім. І. Франка, панельна дискусія «Кому потрібна стратегія розвитку – місту чи громаді? Як має розвиватися якісний міський простір?». Підсумки фестивалю та підготовка спільного звернення.

Модератор: Роксолана Буяк.

Інформаційні партнери: радіо «Котермак» та газета «Медіа-Дрогобиччина».

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *