Програма зустрічей з стигматиком братом Іллею Катальдо

10 жовтня стигматика брата Іллю Катальдо  зустріли у Львівському аеропорту. За два дні він планує відвідати Хмельниччину та Східну Україну. У Бориславі ж міжнародні молитовні зустрічі відбуватимуться з 12 жовтня – розповідає о. Петро Підлубний.

Окрім брата Іллі, до Борислава прибуде також екзорцист Ян Білецький. Оскільки очікується багато людей, їх служіння розділять на дві церкви: Ян Білецький служитиме в церкві св. Анни, Брат Ілля разом з Марком Біладеллі – в костелі св. Варвари.

Програма зустрічей:

12 жовтня на 10 годину владика Григорій Комар розпочне реколекційну науку. Далі в обох церквах відбуватимуться літургія, реколекції, наука, молитви і на 18 годину – знову відправа. Між відправами брат Ілля та о. Ян Білецький прийматимуть людей, наскільки це дозволить зробити їм час. У суботу на 7.00., 8.30 та 10.30. –  служби Божі згідно звичного розкладу. Опісля – прощання з гостями, адже у суботу вони їдуть до Львова.

Італієць Ілля Катальдо вже впродовж десятиліть щороку у Страсний тиждень фізично відчуває Страсті Христові, про що свідчать стигмати – рани розп’ятого Спасителя, які щоп’ятниці відкриваються у нього на руках, ногах і боці.  Муки Еліа були зняті на відео, є сотні свідків, а самого ченця неодноразово оглядали лікарі, які підтвердили його здоровий глузд і надприродний характер ран.

Екзорцист Ян Білецький відповідальний за вигнання злих духів.

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!

12, 13 та 14 жовтня, у зв’язку із приїздом до Борислава брата Іллі Катальдо, буде перекритий рух транспорту по вул. Володимира Великого.
Маршрутні таксі курсуватимуть до магазину «Рукавичка» (вул. Коваліва, 14), а потім повертатимуться на вул. Трускавецьку, по якій проїдуть до 7 школи і далі прямуватимуть уже звичним маршрутом. Такої ж схеми руху рекомендують дотримуватись і водіям інших транспортних засобів.

Юлія Гасій