Він очолював Самооборону вже тоді, коли чиновники ще приглядалися

Інтернет-портал «ДрогМедіа» спільно з інформаційним партнером газетою «Вільне слово» розпочинає серію публікацій, у яких розповідатимемо про нових людей – нашу чудову, патріотичну молодь.

Ми віримо, що лише молоді незіпсуті люди зможуть змінити «політичне болото» та чисте джерело державотворення.

Проект не є заангажованим політично, розповідатиме про персоналій, не залежно від їх політичної приналежності.

Герой №1 – Назар Войтович.

Цього юнака пам’ятаємо з часу Революції Гідності. Саме він очолив міську Самооборону – в той час, коли чиновники лише придивлялися – як ж розгортатиметься політична ситуація, чию сторону обрати.

Назару 22 роки. Попри свій юний вік, він щиро любить Україну, вболіває за неї, має правдиве бажання збудувати у Дрогобичі місто мрії, а в Україні країну мрії, з працюючим справедливим законом, з захищеними людьми, без корупції і війни.

У 2008 році Назар закінчив дрогобицьку ЗОШ№5. Впродовж 2008 – 2012 років – навчання у Дрогобицькому нафтовому технікумі за спеціальністю “Експлуатація нафтових і газових свердловин”. З  2012року навчається в  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (кафедра “Видобуток нафти і газу”).

Назар – активний учасник громадського та політичного життя Дрогобича. З 2013 року він –  член партії ВО”Батьківщина”. З цього ж таки  2013 року –  голова ДМГО (Дрогобицької молодіжної громадської організації) “Батьківщина молода”. З  2014 року Назар – член ради ГО “Дрогобицький Майдан”, і з цього ж таки 2014 року –  керівник Самооборони Дрогобича.

Назар веде активну волонтерську роботу, з побратимами  часто допомагали дитячому будинку “Оранта”, Дрогобицькому територіальному центру (надання соціальних послуг), ще з 2013 року долучалися до створення благодійного вертепу “Пампушок”. За заколядовані кошти допомагали дитбудинку, а у 2015 передали кошти  для закупівлі авта в зону АТО.

Нові, незіпсуті, справжні.

Вони хочуть змінити країну. Вони це зроблять!

М.К.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *