«Діти війни» відпочивають у Дрогобичі

Днями у Дрогобич із зони АТО та прифронтових міста та сіл приїхали діти на відпочинк у Дрогобич. Група, яка складаєтьсяіз 20 дітей та підлітків, а також декількох дорослих, проживають у селі Кримське (Луганська область), де вже цілий рік потерпають від військових дій.

На запрошення директора БФ «Карітас СДЄ» отця Ігора Козанкевича діти АТО прибули на Львівщину на цілих 10 днів щоб бодай якось відволіктись від думок про страшну війну, котра повністю зруйнували домівки жителів села Кримське.

«Це вже втретє, коли ми беремо на себе відповідальність і приймаємо до себе цих нещасних дітей та їхніх батьків. Вперше це відбулось на Різдво минулого року, тоді це було дуже символічно, пізніше на Великдень, а тепер на літній період. Ми дякуємо усім,хто долучився до допомоги, тобто сім’ям, які згодились прийняти»  – говорить отець Ігор.

Директор БФ  «Карітас» о. Ігор Козанкевич також висловив подяку заступнику голови мера Трускавця – Юрій Яворському, який одразу згодився допомогти у пошуку житла для тих, для кого не вдалось знайти сім’ї. Приємним є і той факт, що навіть трускавецькі чиновники долучаються до благодійності і не залишаються осторонь.

У Дрогобичі  діти перебуватимуть до 3 липня. Протягом усіх днів вони матимуть досить цікаву та насичену програму: екскурсії у Трускавець, Львів, Східницю та Карпати.

Маріанна Буяк

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *