У Дрогобичі Ратушу на годину «заблокували» – через бездоріжжя

Сьогодні, 8 червня, близько 50 громадських активістів пікетували Дрогобицьку Ратушу, вимагаючи негайного ремонту вул. Самбірської. 

До збурених людей на розмову вийшли керуючий справами виконкому Володимир Годяк та директор департаменту міського господарства Іван Лепкий.

Керуючий справами виконкому Володимир Годяк запропонував активістам сформувати зі свого складу ініціативну групу і подати лист з чітким переліком вимог.  На таку пропозицію протестувальники пристали.

Як роз’яснив директор департаменту Іван Лепкий, руки у влади зв’язані тендерними процедурами, які не можна перескочити. Він попросив людей запастися терпінням до липня – до цього часу вдасться пройти тендерне коло. Однак протестувальники  поставили владі вимогу уже із  завтрашнього дня продемонструвати щирість своїх намірів. Іван Лепкий дав слово завтра зорганізувати комунальників і підсипати ями на вул. Самбірській до часу, поки цю ділянку дороги не відремонтують капітально. Люди вирішили дати владі шанс, однак заявили: у разі невиконання домовленості переходити до радикальнішого способу пікету – перекривати рух транспорту на вул. Самбірський. До години часу облогу входу до Ратуші люди зняли.
Роботи з прокладання дощової каналізації на цій горе-вулиці розпочалися всередині травня. На ремонт вул. Самбірської, яка суттєво  псує дорожнє «обличчя» Дрогобича потрібно 20 млн грн, цьогоріч у бюджеті міста на вул. Самбірську закладено 6 млн, також передбачений 1 млн грн з природоохоронних коштів.  Наразі міська влада стукає у двері обласних та державних урядників з проханням допомогти відремонтувати вулицю, стан якої не витримує жодної критики, – інформують у Дрогобицькій міській раді.

Як зазначають самі активісти,їм незрозуміло як так можливо: спочатку робиться 300 метрів дороги на цій же вулиці, а потім знову проводять чергові тендери на чергові відрізки дороги. Невже не доцільніше провести тендер на весь відрізок дороги? Який з «відрізків» буде поремонтовано за 7 млн.грн.? Що буде з іншими «відрізками» багатостраждального напрямку (дорогою це назвати дуже складно)?

Кажуть, що якщо влада обіцянки не дотримається – дорогу таки перекриють. Понеділкова акція була попереджувальною. Активісти чітко усвідомлюють, що перекривши дорогу  створять незручності для пересічних пасажирів, і навряд чи в колоні стоятимуть автівки чиновників, але далі терпіти не мають сил ні вони, ні їх понищений бездоріжжям транспорт.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *