Кримський татарин Амет Бекіров: «Європа починається з Дрогобича» (+ВІДЕО)

Їх акцію назвали «солодкою родзинкою» Днів Європи у Дрогобичі: кримські татари Амет Бекіров та його дружина Діляра-Бікеч презентували свою національну кухню.

Охочих пізнати культуру цього етносу на смак не бракувало.

Об’єктиви камер зафіксували, як до презентаційного намету кримських переселенців підійшов найвищий гість дрогобицького свята Посол ЄС в Україні Ян Томбінський в компанії Генерального Консула Польщі у Львові Ярослава Дрозда та в.о. міського голови, секретаря міської ради Тараса Метика.

Після обміну вітальними жестами європейські дипломати на згадку від  кримця  Амета отримали сувеніри. Свій патріотизм переселенці з нині окупованої української території на європейському дійстві виразили плакатом  «Крим- це Україна». Надзвичайно товариські  і відкриті у спілкуванні,  нинішні вигнанці Криму доручили розмалювати цей плакат юрмі дітвори на площі.

«Європа починається з Дрогобича. Бо тут ми бачимо справжніх і сильних Духом Синів і Дочок України, – поділився з «ДрогМедіа» своїми враженнями  Амет Бекіров. – Ми бачили Дні Європи у нас в Криму. Але там ми були лише спостерігачами, а тут і зараз – співтворці чогось неймовірного, бо Дух незламності витав над Дрогобичем і Європа побачила Істину. Істину, яка одна, хоча в кожного із нас своя правда, через що ми цієї істини не бачимо.

Істина – це загальнолюдські цінності, які у всіх на виду, але яких не хочуть замічати через свою приземленість.

У Дрогобичі цю істину було видно»

До слова: багатьох відвідувачів свята   вразив ще один патріотичний момент – перед початком концерту гурту «Тарака» маленька Каміла – донечка Амета та Діляри-Бікеч, загорнена у синьо-жовтий прапор, посеред площі душевно наспівала: «Ще не вмерла Україна».

 

М.К.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *