Дрогобицькі велосипедисти здобули нагороди на змаганнях в Польщі

1 травня спортсмени СДЮШОР з велоспорту «Медик» на запрошення польської сторони взяли участь в змаганнях в місті Грубешів. В індивідуальній

Читати далі

Вихованцю СДЮСШОР «Медик” Богдану Бориславському присвоєно звання майстер спорту

Сьогодні, 10 лютого, у мармуровій залі Дрогобицької міської ради відбулось офіційне вручення посвідчення та значка «Майстра спорту України» з велоспорту

Читати далі

Дрогобицькі велосипедисти завоювали комплект нагород у перший день Чемпіонату Львова

Сьогодні, 10 грудня, на велотреку СКА пройшов перший день Відкритого чемпіонату міста Львова з велотреку.Спорсмени змагалися в індивідуальній гонці переслідування

Читати далі