Дрогобицькі велосипедисти здобули нагороди на змаганнях в Польщі
1 травня спортсмени СДЮШОР з велоспорту «Медик» на запрошення польської сторони взяли участь в змаганнях в місті Грубешів. В індивідуальній
Читати далі1 травня спортсмени СДЮШОР з велоспорту «Медик» на запрошення польської сторони взяли участь в змаганнях в місті Грубешів. В індивідуальній
Читати даліСьогодні, 10 лютого, у мармуровій залі Дрогобицької міської ради відбулось офіційне вручення посвідчення та значка «Майстра спорту України» з велоспорту
Читати даліСьогодні, 10 грудня, на велотреку СКА пройшов перший день Відкритого чемпіонату міста Львова з велотреку.Спорсмени змагалися в індивідуальній гонці переслідування
Читати далі