Дрогобицькі велосипедисти здобули нагороди на змаганнях в Польщі

1 травня спортсмени СДЮШОР з велоспорту «Медик» на запрошення польської сторони взяли участь в змаганнях в місті Грубешів. В індивідуальній

Читати далі