У Дрогобичі зіткнулися легковик і пожежний автомобіль

Сьогодні у Дрогобичі на перехресті вулиці Пилипа Орлика поблизу автостанції сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля та пожежного авто. Про це пишуть у спільноті dro_live.
Обидві машини отримали механічні ушкодження.

На місці працює поліція, яка з’ясовує обставини події. За попередніми даними, постраждалих немає. Рух на ділянці ускладнено, водіїв просять оминати цей перехрестя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *