Польські клоуни подарували свято дітям в Бориславі
Цього тижня Борислав приймав особливих гостей — команду благодійної організації «Клоуни з місією» з Польщі. Метою їхнього приїзду стало служіння дітям та дарування щасливих моментів у непрості часи. Про це повідомляє Бориславська міська рада.
Для маленьких мешканців міста цей візит перетворився на справжнє свято. Клоуни в яскравих костюмах розігрували сценки, проводили інтерактивні ігри, танці та трюки, а також знайомили дітей із біблійними сюжетами у доступній і веселій формі.

Заступник міського голови Мирон Цайтлер подякував учасникам місії за їхню ініціативність і відданість, вручивши подяки від міської ради. Він підкреслив, що подібні заходи об’єднують громаду та вчать добрим справам на основі християнських цінностей. На згадку про Борислав гостям подарували пам’ятні сувеніри.

Щирість і турбота «Клоунів з місією» подарували дітям Борислава радість та надію, які вони запам’ятають надовго. Добрі наміри та любов до людей долають будь-які кордони.
