Працівники Східницької селищної ради навчалися стрільбі

19 лютого 2022 р. у селі  Довге Гірське  Східницької громади для працівників селищної ради проведено навчання по безпечному поводженню зі зброєю у польових умовах. Про це повідомляє офіційна сторінка селищної ради у фейсбук.

Інструктори спортивно-стрілецького клубу ” Альфа – Браво” провели практичні заняття з високоточної стрільби, на яких розповіли, показали та допомогли засвоїти основні правила виконання точного пострілу, а також розповіли, як виставляється зброя, як її треба утримувати, як зробити правильно прицілювання та дихати під час підготовки та після виконання пострілу, як натискати на спусковий гачок та які відчуття повинні бути після виконання пострілу.

Сенс у таких заняттях можуть знайти для себе і новачки, і досвідчені стрілки. Новачки отримають базові знання та впевненість у своїх можливостях під наглядом досвідчених інструкторів. Досвідчені стрілки можуть покращити свої спортивні результати завдяки можливості знайти та зрозуміти, які помилки та хибні навички на даному етапі розвитку не дають їм рухатися далі та досягати кращих результатів.

Як ми вже повідомляли, у Довгому Гірському кожен охочий може пройти вишкіл у вправлянні із стрільби задля посилення власної безпеки, підготовки до національного спротиву, національно-патріотичного виховання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *