Аліна Паш відмовилася від участі у Євробаченні

Аліна паш  заявила, що знімає свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. Про це співачка написала у себе в Інстаграмі:
“Я громадянка України, Я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ.
У що вилилась ця історія – це зовсім не те, що Я закладала у свою пісню.Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина УкраїниЯ не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році.

Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль.

Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи.

Окремо, хочу подякувати всім, хто мене підтримує та допомагає, хто чує мою пісню і важливе повідомлення, а не плітки про мене. Дякую!

У нас з Вами історія продовжується, і Нам вирішувати якою вона буде ❤️

Єднаймося! Зараз це важливо як ніколи!”

Нагадаємо, з Аліною Паш пов’язана низка скандалів, зокрема її відверта прихильність до Російської Федерації, яку співачка демонструвала у соцмережах, а також поїздка в окупований Крим та Москву. Спроба відбілити свою репутацію виявилася провальною:  після відбіркового конкурсу з’ясувалося, що довідка про перетин кордону автономної Республіки Крим Аліною із території України, видана нібито Українськими прикордонною службою,  виявилася підробкою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *