Головну ялинку Дрогобича прикрасять витворами учнів художньої школи

Цьогоріч головне новорічне дерево Дрогобича планують прикрасити іграшками, які власноруч виготовляють та розмальовують учні Дрогобицької дитячої художньої школи. До творчого процесу діти приступили уже: цими вихідними розмальовували орнаментами та символами з десяток іграшок.

«Творчості наших діток немає меж! Фантастичні птахи та риби, казкові котики та будиночки цьогоріч прикрашатимуть головну ялинку міста. Красиві і яскраві іграшки з різноманітними орнаментами вже чекають свого зоряного часу. Дітки проявили фантазію – на багатьох формах можна побачити українську символіку, геометричні елементи та фантазійні зображення. Всі вони виконані за власним дизайном та задумом юних митців, – розповів директор Дрогобицької художньої школи Ігор Шимко.

Традиційно головну ялинку  міста встановлять на Площі Ринок до 18 грудня. Відтак в переддень святого Миколая на святковому дереві засвітять ялинкові вогники.

Святкове ялинка Дрогобича – штучна. Її придбали ще кілька років тому, відтак щорічно намагаються оновити та осучаснити освітленням та новими ялинковими прикрасами.

За інформаціє прес-служби Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *