Студентка Дрогобицького вишу Ірина Середяк – лауреатка обласної премії імені Чорновола

24 листопада 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося нагородження студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премій від Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради.

Приємно, що серед лауреатів премії – студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ірина Середяк.

«Процес нагородження був особливим і значущим. Якби запитали, які почуття сповнювали мою душу на той момент, відповіла би словами видатного ученого давнини Аристотеля: «Щастя – на боці того, хто задоволений».

Хочу висловити свою глибоку вдячність за мудре керівництво, віру в мене та в мої сили, невичерпний вклад у мій особистісний розвиток, розкриття наукового потенціалу і мотиваційно-моральну підтримку, за титанічні зусилля своїй науковій керівниці – доцентці кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Світлані Івах. Дякую, що Ви надихаєте мене, завжди радо ділитеся зі мною своїм досвідом і даєте цінні поради, направляєте та допомагаєте мені у проведенні наукових досліджень», – висловила свої враження та слова подяки Ірина Середяк на сайті ДДПУ ім.І,Франка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *