Стебницька лікарня отримає киснегенеруючу станцію за 1 млн. 700 тис.грн.

Днями Кабінет Міністрів виділив кошти по державній субвенції на придбання киснегенеруючих станції для лікарень, які надають стаціонарну допомогу ковідним пацієнтам. Серед таких медзакладів і Стебницька міська лікарня. Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

«Минулого тижня ми отримали розпорядження голови Львівської ОДА Максима Козицького про скерування на наші рахунки 1 млн.700 тис.грн на придбання киснегенеруючої станції. Очікуємо поступлення коштів та будемо здійснювати закупівлю обладнання, його монтаж тощо», – розповів Володимир Чуба.

За словами головного медика міста, наразі в Стебницькій лікарні інтенсивно тривають підготовчі роботи з облаштування приміщення під нову станцію.

Ця киснегенеруюча станція буде аналогом станції, яка цьогоріч була встановлена та запущена в дію в КНП «Дрогобицька міська лікарня №1». Нова станція дасть можливість забезпечити киснем інфекційне відділення стебницького медзакладу і таким чином зекономити кошти на придбання кисню в балонах або ж рідкого кисню для залежних пацієнтів.

Нове устаткування переробляючи повітря, видаватиме в систему кисень, який по киснепроводу надходитиме в палати інфекційного відділення для недужих.

Щоденно Стебницька міська лікарня при інтенсивній заповненості пацієнтами використовує 3-4 т. кисню на добу. Станом на сьогодні у Стебницькій лікарні  перебувають  82 пацієнти при загальній кількості 150 ліжок.

За повідомленням прес-служби Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *