Учні Бориславської школи №8  просять підтримати їх у Всеукраїнському конкурсі

  •  
  •  
  •  
  •  

Бориславський ЗЗСО l-lll ст. №8 приймає участь у Всеукраїнському конкурсі закладів середньої освіти «Батл шкіл JuniorZ». Діти вивчили танець, зняли відеоролик і просять земляків про підтримку для того, щоб отримати перемогу в цьому конкурсі. Про це повідомили в Борсилавській міській раді.

Організатором конкурсу є ГО “Спортивний рух Олександра Педана Junior Z”. Проект популяризує та розвиває спорт, а також покликаний підвищити інтерес у дітей до уроків фізкультури. Призовий фонд включає у себе спортивний інвентар для школи з сучасних командних видів спорту.

За перші 2 відбіркові тури у конкурсі взяли участь понад 100 команд з 23 областей України! Серед них і бориславська школа №8.

Оцінювання відбувається на основі 2-ох критеріїв: якість виступу та кількість набраних вподобайок на опублікованому учасником відео в мережі Instagram https://www.instagram.com/tv/CWGEBrSAu8N/…

Аби потрапити у фінал, допис повинен набрати якнайбільше вподобайок, тож команда школи просить про підтримку. Дедлайн – 30 листопада.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *