У Трускавці затримали нелегала із Азербайджану

Вчора, 23 листопада, працівниками міграційного контролю та адміністративного провадження Головного управління ДМС у Львівській області було виявлено громадянина Азербайджану, що попередньо не виконав рішення про примусове повернення до місця походження, яке йому видали ще під час операції “Мігрант”.

Порушника затримали за місцем проживання у місті Трускавець та помістили у Волинський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Про це повідомили в Головному управлінні ДМС у Львівській області

Щодо громадянина винесено постанову про адміністративне правопорушення та накладено штраф у розмірі 1700 грн у дохід держави. У подальшому, азербайджанця буде повернуто до країни походження.

У міграційній службі нагадують: для того, щоб перебувати законно на території України потрібно звернутися у службу для оформлення посвідки на тимчасове/постійне місце проживання.

Документи для оформлення посвідки подаються не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення встановленого строку перебування в Україні.

У разі виникнення обставин, у зв’язку з якими посвідка підлягає обміну (крім закінчення строку її дії), документи для її обміну подаються протягом одного місяця з дати виникнення таких обставин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *