Новий центр єдиноборств «Колізей» запрошує спортивну молодь

Сьогодні Україна відзначає одразу чотири свята – День Захисників, День козацтва, День УПА та Свято Покрови, а для дрогобицьких прихильників спорту додалася ще одна урочиста подія – відкриття спортивного центру «Колізей». Просторий спортивний зал із рингом, татамі, воркаут, тренажерний зал, професійний інвентар -про в Дрогобичі мріяло не одне покоління спортсменів. Особливо  радіє цьому святу легенда дрогобицького боксу – заслужений тренер України, майстер спорту Олександр Красуля. В коментарі «МедіаДрогобиччина» пан Олександр розповів, що новий спортивний центр – це для нього найбільший подарунок на 82-річчя, яке святкуватиме у квітні.

«Які відчуття  – позитивні! Дуже радію, що Дрогобич нарешті отримав такого рівня зал. З радістю тут тренуватиму своїх підопічних, також тренуватиме тут мій онук, майстер спорту Олег Коваль. Всі три мої онуки – майстри спорту. Сергій Коваль служить в Національній гвардії в  Івано-Франківську, а третій – Олександр Красуля – виступає в професійному боксі у Іспанії», – поділився враженнями Олександр Красуля.

Нагадаємо, сучасний спортивний центр постав у напівзруйнованому приміщенні колишнього статистичного коледжу завдяки директору та засновнику спортивного клубу «Колізей» та фінансовій підтримці Благодійного фонду братів Дуліб’яників. На урочистому відкритті депутат Львівської обласної ради Андрій Дуліб’яник подякував Степанові Щудлу за натхнення та успішну реалізацію задуму і побажав виховувати тут спортсменів світового рівня, які прославлятимуть рідне місто далеко за межами України.

Як повідомив Степан Щудло, уже завтра спортивний центр приступає до роботи, працюватиме щодня, запрошуються всі бажаючі віком від 7 років. У коментарі для «МедіаДрогобиччина» Степан розповів, що цінова політика клубу буде гнучкою та залежатиме від віку спортсменів. Для тих вихованців, які здобуватимуть високі місця на турнірах заняття будуть безкоштовними. Також окрім вже зазначених Олександра Красулі та Олега Коваля, у клубі тренуватимуть мам директор клубу Степан Щудло та Петро Білас.

Для всіх зацікавлених – звератися у спортивний центр «Колізей»,який знаходиться у м.Дрогобич по вул.Маркіяна Шашкевича,28.

Віра ЧОПИК

Фото автора 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *