Дрогобичан запрошують долучись до розвитку солеварні

Протягом вересня-жовтня 2021 р. у Дрогобичі проводитимуться зустрічі з метою напрацювання комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території, яка включала б в себе як стратегію розвитку території підприємства так і візію розвитку території між церквами св. Юра та Воздвиження Чесного Хреста.

З метою залучення широкого кола зацікавлених сторін (мешканців, експертів, громадських активістів тощо) запрошуємо Вас взяти участь в зустрічах з напрацювання програми ревіталізації. Для цього потрібно зареєструватись заповнивши дану реєстраційну форму.

Реєстрація триває до 17.00 17.09.2021.

Нагадуємо, що протягом червня-жовтня ГО «Прорив-місто» спільно з ДП Дрогобицькою солеварнею, НУ «Львівськаполітехніка», Дрогобицькою міською радою, Дрогобицьким державним університетом ім. І.Франка та Люблінською політехнікою реалізовують проєкт за підтримки «Українського культурного фонду» з напрацювання комплексної програми ревіталізації солеварні та прилеглої території.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXXb3E_ZEDgZbvktADcdK4TWIh2LEZ4vUCdCCBtMUoXKQp1A/viewform?fbclid=IwAR3Yd4EJTAMeha4HqYfystgxy6pnNe5I32vAafHWif43n3ehIEm0mZTTCl4

 

Інформація ГО «ПРОРИВ-МІСТО »

Фото Маші Тяжкун

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *