Жителі Уличного та Доброгостова  готуються перекривати міжнародну трасу

Схоже, чаша терпіння мешканців одних із найбільших сіл Львівської області Уличного та Доброгостова переповнилася. Бездіяльність підрядної організації «Екран-Буд» (м. Стрий), яка повинна проводити ремонт автошляху Дрогобич-Довголука-Гірне, спричинилася до того, що дорога в аварійному стані. А ті роботи, які підрядник виконав у минулому році, неякісні – на асфальтному покритті вже утворилися ями. Прийшла осінь,  а дорога Дрогобич-Довголука-Гірне й далі не ремонтується.

Тож мешканці сіл Уличне та Доброгостів налаштовані рішуче і готуються з наступного тижня перекривати міжнародну трасу Київ-Чоп, щоб обласна влада нарешті почула голос селян. Паралельно люди готуються їхати пікетувати обласну раду та обласну адміністрацію. Про це представники сільських громад повідомили сьогодні на ХХ сесії Трускавецької міської ради, – інформує прес-служба Трускавецької міської ради.

Мешканці Доброгостова та Уличного більше не будуть миритися з бездіяльністю, яка схожа на саботаж. Вимоги громад зачитала на сесії одна з представниць ініціативної групи. Люди налаштовані рішуче, але ще мають надію, що обласна влада їх почує.

Фото Трускавецької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *