Режисер із Борислава Іван Шаран збирає кошти на фільм, який зніматимуть на Дрогобиччині

  •  
  •  
  •  
  •  

Український актор театру, кіно та телебачення, кінорежисер   Іван Шаран, який народився і виріс в Бориславі, разом із творчою групою  зніматиме фільм «Неофіт», окремі сцени якого будуть відбуватися на Дрогобиччині.

«Неофіт» –  це короткометражний фільм у жанрі містичного реалізму з елементами документалізму та натуралізму, що розповідає історію хлопчика Юрка з бідної сім’ї, який живе в глибинці Карпат.

Юрко відчуває в собі покликання мольфара і мріє ним стати. Реальність, яка оточує хлопця, пригнічує його: батьки не сприймають його мрію, вважаючи, що це фантазії, які потрібно відкинути та жити реальним життям. Єдине місце, де він готується до свого покликання і відчуває себе вільним, – це ліс.

Особливість фільму в тому, що він буде безколірним!  Чорно-біле фільмування підкреслить монотонність та замкнутість персонажів в просторі, надасть можливість не прив’язуватись до конкретної епохи, дозволить створити певну умовність простору. Адже картина фільму існує поза часом.

Зараз команда проєкту  на платформі «Спільнокошт»  збирає кошти  на тизер фільму,  що полягає в забезпеченні підготовчого, знімального та пост-продакшн періоду для презентації на пітчингах та форумах України та світу.

Підтримати проєкт може кожен охочий на сайті платформи або за посиланням – https://biggggidea.com/project/neofit/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *