Із четверга на Дрогобиччині буде доступна вакцина “Модерна”

Системна, грамотна інформаційно-просвітницька робота з населенням за участю фахівців у сфері охорони здоров’я, сімейних лікарів, людей, яким довіряють – один з головних чинників, який дасть змогу активізувати процес вакцинації. Такий висновок можна зробити за результатами зустрічі, яка вчора відбулася в Меденицькій ТГ. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької РДА.

У розмові взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп, працівники управління гуманітарної політики РДА, голова Меденицької ТГ Михайло Живчин, старости, депутати, підприємці, медики, керівники підприємств, установ та організацій, священники, працівники соціальної сфери села.

Під час зустрічі Роман Шлярп наголосив, що метою візиту в громаді не є забезпечення кількісного показника чи примус до вакцинації. Ніхто не змусить будь-кого силою зробити щеплення. Це – насамперед, справа нашої свідомості та громадянської відповідальності. Адже, як стверджують медики, вакцинування є єдиним дієвим методом для розірвання ланцюга захворюваності та здобуття колективного імунітету. «Всі вакцини, які отримала Україна, – наголосив Р.Шлярп, – схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Тому перед кожним з нас є вибір: довіряти чуткам і домислам, чи зробити все можливе, щоб захисти себе і оточуючих від важкого перебігу небезпечної та підступної інфекції.»

Підсумки зустрічі дають підстави говорити про те, що люди все ще мають занадто мало достовірної інформації , яка б переконала їх зробити свій вибір на користь щеплення. Ба навіть не всі представники активу населених пунктів – ті, до кого дослухаються пересічні мешканці, мають чітко сформовану позицію щодо вакцинації.

Тому працівники райдержадміністрації закликали громаду до співпраці, запевнили, що нададуть всю можливу допомогу в межах своєї компетенції для активізації вакцинального процесу.

Результати дискусії у Меденицькій громаді, яка поки що має найменший показник щеплень у районі, дають підстави сподіватися на поліпшення ситуації. Найближчим часом у Меденичах запрацює пункт щеплень. Також місцева влада має намір ініціювати відкриття пункту вакцинації на базі Грушівської лікарні.  Також, жителі можуть провакцинуватися у пункті щеплень в Дрогобичі, який діє в колишньому районному народному домі.

Варто зазначити, що з четверга для масової вакцинації на Дрогобиччині, окрім інших, буде доступна вакцина Модерна.

 

Інформація та фото прес-служби Дрогобицької РДА

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *