Дрогобицькі акробати вибороли “золото” Чемпіонату світу!

Пара дрогобицьких акробатів, вихованців Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського, Анастасія Семенович та Богдан Іваник вибороли золоту медаль на 29 Чемпіонаті світу зі спортивної акробатики, що триває в Португалії.

Про це повідомили на сторінці Європейської асоціації гімнастики. “Титул для України в цей останній день”, — написали організатори змагань.

DrogMedia Дрогобицькі акробати вибороли "золото" Чемпіонату світу!

Богдан Іваник – студент факультету здоров`я людини та природничих наук ДДПУ ім.І.Франка. Тренують спортсменів Оксана Жгута та Жанна Жгута.  

Вітаємо наших чемпіонів та їхніх наставників з підкоренням однієї з найвищих спортивних вершин й бажаємо нових звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *