Підписаний перший в Україні меморандум між САД та громадою: Дрогобицькою

1 квітня в Дрогобичі було підписано меморандум про співпрацю та взаємодію між Службою автомобільних доріг у Львівській області та Дрогобицькою територіальною громадою у розбудові дорожньої інфраструктури на теренах Дрогобицької територіальної громади. Свої підписи під документом поставили голова Служби автомобільних доріг Львівщини Олег Береза та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Народний депутат України Орест Саламаха зазначає, що це перший такий Меморандум в Україні, в якому йдеться про взаємне партнерство щодо розбудови сучасної дорожньої інфраструктури на теренах громади. Це партнерство стає можливим завдяки реформі децентралізації.
Меморандум фактично є початком проектування будівництва в майбутньому об’їзної міста Дрогобича. В рамках документу передбачено співфінансування від Дрогобицької територіальної громади на загальну суму 1 млн.грн.
Заступник міського голови Дрогобича з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч уточнює передбачені меморандумом нюанси: “САД не просто ремонтуватиме дороги, що перебувають у них на балансі та проходять через наше ОТГ, а робитиме це так, як ми б це хотіли. Дороги повинні бути з усією можливою інфраструктурою. Йдеться про влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів в населених пунктах, освітлення вздовж дороги, камер відеоспостереження,
тощо”.
На фото блакитним кольором позначено плановану об’їзну дорогу Дрогобича. Проте, це ще не остаточний варіант. Адже дана ділянка не досліджена на наявність карстів – порожнин, спричинених розмиванням соляних пластів прісною водою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *