Онур збудує дорогу Турка-Східниця

Стартували ремонтні роботи дороги Турка-Східниця. Роботи виконує підрядна організація “Онур”.

Джерело: пресслужба Львівської ОДА

 

Загальна протяжність дороги – 40 км. Згідно проекту, протягом двох років відремонтують 12 кілометрів. Вартість ремонту становитиме 220 млн грн. 10 кілометрів цієї дороги у напрямку від Явори до Ісаї відремонтували у минулі роки.

 

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, дорога проходить від Нового Кропивника через населені пункти Рибник, Майдан, Головське до села Ясениця. Зараз дорожники ремонтуватимуть відрізок від Нового Кропивника до с. Рибник протяжністю понад  два кілометри. Для цього на 2021 рік залучили фінансовий ресурс у сумі 45 мільйонів гривень”.

 

У межах капітального ремонту підрядники, окрім прокладення асфальтно-бетонного покриття, обіцяють відновити два мости, облаштувати узбіччя та встановити дорожні знаки.

 

“Для завершення проекту необхідний додатковий фінансовий ресурс. Розуміємо, що ця дорога дуже потрібна для людей і значно пожвавить розвиток карпатського регіону. Тому зараз спільно з профільним департаментом напрацьовуємо шляхи залучення коштів з держбюджету. Зокрема, звернулись у Держагенство автомобільних доріг щодо виділення додаткових грошей”, – додав заступник голови.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *