Мамографія безкоштовно: де і як можна пройти

Берегти своє здоров’я не менш важливо, ніж спекти на Різдво смачних пампухів.
І якщо з пампушками ви справитеся самі, то про Ваше здоров’я подбають у Львівському обласному клінічному діагностичному центрі.

“Не таємниця, що чимало жінок стикаються з різними проблемами, пов’язаними з недугою грудей. За останнє двадцятиліття рівень захворюваності на рак молочних залоз в Україні виріс у 3 рази. Сьогодні саме ця хвороба посідає перше місце за поширеністю та смертністю від раку серед жінок. Але, як у нас часто буває, – «Не болить, та й добре», «Потім поїду», «Ще почекає», «Грошей шкода» і т.д. і т.п. А годинник тим часом цокає…
Поза тим, якраз раннє виявлення патології є запорукою швидкого одужання – 95% жінок одужують, якщо рак виявили на I стадії, 80% – якщо на II і лише 50% – якщо хворобу виявили на третій стадії. А вчасне профілактичне обстеження – основою Вашого спокою і впевненості”, – зазначають в Центрі .

 

Рак молочної залози належить до тих видів злоякісних утворень, які можна ефективно вилікувати – але за умови виявлення на ранній стадії. Одним із найбільш інформативних і доступних способів діагностики є мамографія (це рентгенівський знімок грудей, який дозволяє лікарям побачити новоутворення у молочних залозах на ранніх стадіях).

Тому, якщо вам виповнилося 40 і більше, приділіть час собі і своєму здоров’ю та пройдіть мамографію, яка є абсолютно безболісною процедурою і яку у ви можете пройти безкоштовно. Головне – мати скерування від свого сімейного лікаря.

“Маємо хороше обладнання та висококласних фахівців, які Вас добре обстежать і гарно проконсультують.
Важливо: жінки у віці від 40 років повинні робити мамографію кожного року (або принаймні не рідше ніж раз у два роки).
Тож просто зараз зверніться до свого сімейного лікаря за скеруванням і запишіться на прийом до мамолога.
Зробити це можна онлайн за наступними посиланнями:
“Ломейко Ольга Андріївна | Helsi.me – сервіс запису до лікаря” https://helsi.me/doctor/e5fbaf55-15de-40ef-b8d5-67090d365c54
Каліщук Марія Ігорівна – | Helsi.me – сервіс запису до лікаря” https://helsi.me/doctor/9a98597c-037b-4a54-aa0f-77315ddc3ef2
Трутяк Галина Євгенвна https://helsi.me/doctor/225bea4a-1fbc-48ad-a7a5-037cca90c8c0
У випадку виникнення труднощів із записом – повідомте нам у приватні повідомлення

І пам’ятайте: від Вас потрібно лише електронне скерування від сімейного лікаря і трішки вільного часу , все інше – за нами.”

Львівський обласний клінічний діагностичний Центр, м.Львів, вул Пекарська 69 Б

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *