Триває впровадження системи роздільного сортування сміття у Бориславі

У Бориславі триває робота над впровадженням системи роздільного сортування сміття. Цього тижня було підписано угоду із фірмою, яка вивозитиме відсортовані відходи, передає пресслужба міської ради.

В межах реалізації міжмуніципальних проєктів КП «Еко-Місто» займається облаштуванням майданчиків для збору ТПВ із подальшим встановленням на них контейнерів для роздільного сортування паперу, скла та пластику. Але водночас директор підприємства Іван Сорока зауважив, що систематично спостерігає неготовність більшої частини мешканців до таких змін: «Від початку року у місті функціонує близько 10 майданчиків із контейнерами для роздільного сортування, але щоразу, коли приходить час їх спорожнити, там знаходяться речі явно невідповідної категорії. Це не лише ускладнює збір, вивіз та переробку, а взагалі ставить під питання увесь процес, адже основною умовою подальшої співпраці із підприємством, яке взялось за цю роботу, є якість відсортованого сміття».

Як розповів директор КП «Надра Борислава» Мирон Цайтлер, небайдужість бориславців до питання правильного поводження із твердими побутовими відходами тішить, але працювати ще є над чим: «Майже ідеально дотримується правил сортування губицька громада, яка першою розпочала цей процес у місті. Загалом задовільно відсортовує ПЕТ-тару й тустановицька громада. Найгірша ситуація у мікрорайонах багатоповерхівок, де у контейнерах все змішано. Таке сміття жоден підприємець-сортувальник забирати не буде».

Тож у міській раді закликають  мешканців  міста сприяти процесу запроваження системи роздільного сортування ТПВ, а детальніше із його аспектами можна ознайомитись на сторінці у соцмережі Facebook “Борислав – чисте місто“.

Нагадаємо, щоб у Бориславі впровадити систему роздільного сортування сміття було розроблено наступні проєкти:

Фото ілюстративне

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *