У Бориславі відкрили майданчик для воркауту

У суботу, 3 жовтня, у міському Парку культури та відпочинку відбулося відкриття найбільшого на західній Україні майданчика для занять вуличним видом спорту “Воркаут”.

Про це інформують у Бориславській міській раді.

Розпочався захід із динамічних танцювальних номерів від творчих колективів “Relax Dance” та спорт-клубу “Самурай”.

З вітаннями виступили міський голова Ігор Яворський та директор парку Ігор Саган, які висловили слова вдячності і вручили грамоти усім, хто долучився до появи нового спортмайданчика у Бориславі. Також подяки отримали спонсори, волонтери та мешканці міста за активність під час боротьби за перемогу проєкту “Під відкритим небом” у конкурсі Всеукраїнського громадського бюджету Львівської області.

Наочно продемонстрували можливості спорядження, провели загальноміське тренування і флешмоб за здоровий спосіб життя атлети ГО “Workout Academy” та представники World Street Workout & Streetlifting Federation.

На завершення свята за перемогу у змаганнях (вис на перекладині, підтягування, присідання) найвитриваліші юні бориславці отримали подарунки (футболки із символікою “Workout Academy”).

Захід відбувся за ініціативи ідейного натхненника проєкту, керівника ресторану “Шахтарочка” Олега Савчака. Проєкт “Придбання і встановлення спортивних комплексів «Воркаут» в Бориславському міському парку культури і відпочинку” є одним із переможців Обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2020.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *