У Бориславі на пів мільйона гривень оновлять міський кінотеатр

У Бориславі продовжується реалізація 21 проєкта-переможця Обласного конкурсу місцевих ініціатив. Серед них – проєкт «Капітальний ремонт частини фасаду та частини покрівлі даху кінотеатру «Каменяр».

Про це інформують у Бориславській міській раді.

«Однією з найбільш гострих проблем, що стоять на заваді подальшій експлуатації та реновації колишнього кінотеатру, є пошкодження даху фоє атмосферними опадами, – пояснила директор ДКП «Кінотеатр «Каменяр» Людмила Бринич. – Впродовж року відбувається скупчення вологи під старим єврорубероїдом в центральній частині даху, після чого вона далі потрапляє в саме приміщення крізь стики бетонних плит. Тому після опадів чи танення снігу у фоє відчувається стійкий запах плісняви, що негативно впливає як на можливість проведення там різноманітних заходів, так і на здоров’я потенційних відвідувачів. Потрапляння вологи в будівлю небезпечне ще тим, що там прокладена стара електромережа з алюмінієвих проводів у металевих трубах, а це небезпечне виникненням коротких замикань. Також через довготривалий вплив опадів відбулось пошкодження фасаду будівлі. Найбільше постраждала передня та задня стіни. Без ремонту відбуватиметься подальше руйнування будівлі аж до виникнення аварійного стану. Тому першочерговим завданням для ДКП кінотеатру «Каменяр» є запобігання руйнації, поки ще це можливо».

Відповідно до документації, загальна вартість проєкту складає 499,949 тис. грн., з яких 200, 000 тис. грн. (40,0 %) – субвенція обласного бюджету, 174,462 тис.грн. (34,9 %) – кошти міського бюджету, 63,487 тис.грн. (12,7%) – спонсорські кошти та 62,000 тис.грн. (12,4%) – нефінансовий внесок громади. За ці кошти уже здіснено заміну покрівлі даху над фоє та триває ремонт задньої стіни фасаду.

Проєкт було створено під час участі бориславської команди у навчальній програмі “Київський Діалог” з метою отримання навичок проєктного менеджменту та напрацювання інших цікавих проєктів для розвитку громади.

Планується, що після ремонту “Каменяр” зможе знову стати осередком спільного дозвілля і культурного розвитку дітей, молоді, дорослого населення, а також залучати не лише мешканців, а й гостей Борислава, до культурно-масових заходів та переглядів стрічок українського кінематографу.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *