У дрогобицькій лікарні відкрили Інсультний центр

У Дрогобичі на базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» створили інсультний центр. Реалізація проєкту відбулася в межах співробітництва територіальних громад міст Дрогобича та Борислава, Дережицької, Нагуєвицької та Унятицької сільських рад.

Як інформують в Дрогобицькій міськраді, загальний бюджет проєкту – 2 024 000 гривень:
з обласного бюджету – 991 760 гривень,
з міського бюджету Дрогобича – 848 640 гривень,
з міського бюджету Борислва – 91 800 гривень,
по 3000 гривень виділили з бюджетів сільських рад Дережич, Нагуєвич та Унятич,
82 800 гривень виділено з бюджету партнера проєкту – Дрогобицької районної ради.

Офіційне відкриття інсультного центру відбулося 25 вересня.

Участь в урочистому відкритті центру взяли Ірина Шурпяк – заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Тетяна Негрич – доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології Львівського медуніверситету, Олексій Ігнатов – керівник Стрийської центральної районної лікарні, Андрій Ковч – депутат Львівської обласної ради.

У обласному департаменті охорони здоров’я зазначають – це перший такий Інсультний центр, який розташований у районі, а не у обласному центрі.

Медичний колектив та гостей привітав й міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Міський очільник відзначив, що реалізація проєкту стала можлива не лише завдяки співробітництву територіальних громад, а й політичній волі депутатів міста, району, області, обласного керівництва.

Зі словами подяки також виступили Андрій Коцюба – генеральний директор КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» та Тетяна Дружиніна – завідувачка неврологічним відділенням КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Обряд освячення інсультного центру провів отець Остап Максим.

За словами Андрія Коцюби, в інсультному центрі облаштовано 12 ліжкомісць, 5 палат, санвузли, закуплено новітнє медичне обладнання. Послуга з отримання медичної допомоги при інсульті є безкоштовною.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *