Потребуючі сім`ї Трускавця отримали по 30 кілограмів овочів на зиму

 Трускавецький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проводить акцію «Щедра осінь». 38 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в 2020 році під соціальним супроводом, а також сім`ї загиблих учасників АТО в рамках цієї акції отримують овочі на зиму. 

Сітка картоплі (20 кг), 3 кг моркви та по 5 кг буряка й цибулі – всі овочі знадобляться в господарстві та послужать для приготування смачних страв чи салатів. Потребуючі сім`ї зекономлять таким чином на придбанні овочів та зможуть відкладені на ці потреби кошти використати в інших цілях. Оскільки пакунок «Щедрої осені» доволі важкенький (31 кг), то працівники ТМЦСССДМ подбали, щоб овочі були доставлені безпосередньо до помешкань сімей, передає пресслужба Трускавецької міськради.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський під час розмови з працівниками та підопічними Центру соціальних служб погодився з пропозицією, щоб акція «Щедра осінь» стала традиційною і незахищені верстви населення могли й надалі отримувати продукти в натуральній формі. Адже в теперішній складний час для них ніяка допомога не буде зайвою.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *