Розробили спільно з мешканцями: ВІ “Активна Громада” презентуватиме Карту розвитку Дублянської ОТГ

Впродовж квітня-червня регіональні координатори ВІ “Активна Громада” спілкувалися з мешканцями об’єднаної територіальної громади Дублян Самбірського району, аби дізнатися про існуючі проблеми в громаді та зібрати пропозиції для їх вирішення.

Тепер, на основі зібраної інформації сформовано  “Карту розвитку громади”, яку буде передано  політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах – для втілення.

“Готовність думати про спільне майбутнє та розвиток громади – це надзвичайно важливий крок до успіху! Тож запрошуємо долучитися до презентації “Карти розвитку громади” Дублянської ОТГ!” – каже регіональна координаторка ініціативи Олена Юркевич.

 

Презентація відбудеться 22 липня

Посилання на презентацію –  https://go.mywebinar.com/xfck-ednj-dksq-dpsv

 

Що таке Карта розвитку громади?

Карта розвитку громади – програма, яка містить містить перелік пропозицій від усіх охочих висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ.

Як збирались пропозиції мешканців?

Усі охочі могли залишити свої пропозиції заповнивши гуглформу, а також відвідавши онлайн заходи присвячені цій темі.

Проект “Задай курс владі” в рамках якого відбувається збір пропозицій та формування “Карти розвитку громади” продовжується у 50-ти об’єднаних територіальних громадах!

 

Під час збору пропозицій мешканці кожної громади мали можливість звернути увагу на найрізноманітніші проблеми, які потребують вирішення. Серед них:

  • розвиток інфраструктури;
  • підтримка культурних проєктів;
  • надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування;
  • розвиток житлово-комунального господарства;
  • розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
  • вирішення екологічних питань;
  • запровадження бюджету участі.

 

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *