Розблокувати дорогу Дрогобич-Трускавець! Депутати звернулися до ЛОДА

Розблокувати дорогу Т-1402 Пісочна-Східниця  на відтинку Сілець (Дрогобич)-Трускавець для легкових автомобілів – з таким зверненням минулої п’ятниці депутати Трускавецької міськради звернулися у Львівську обласну державну адміністрацію.

Дорогу перекрили у березні цього року після чергового обвалу землі поблизу і рішення обласної комісії з ТЕБ і НС.

Це ускладнило доїзд до курорту, спричинило ряд ДТП, перевантажило автомагістраль у місті Стебнику, через яку пішов шалений потік автотранспорту. Тому до моменту спорудження нової об`їзної дороги до Трускавця (початок робіт очікується влітку ц.р.) Трускавецька міська рада просить Львівську ОДА відкрити стару дорогу зі встановленням обмежень по висоті та відповідних дорожніх знаків.

Адже по факту дорога залишається перекритою лише на папері. Бетонні блоки, якими загороджено проїзд, водії розтягують і звільняють проїзну частину.

 

«Ми, депутати Трускавецької міської ради, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалась на сьогоднішній день в місті-курорті Трускавець.

 Надзвичайно важливою на даний час проблемою для міста стало рішення комісії ТЕБ ТНС ЛОДА про повне перекриття дороги Дрогобич-Трускавець у зв’язку з черговим проваллям, яке утворилось поблизу міста. Відсутність сполучення із Трускавцем створює незручності для мешканців міста та людей, які добираються на роботу, а в першу чергу для людей, які прибувають на відпочинок та оздоровлення, що суттєво понизить привабливість курорту, а в свою чергу, і надходження до державного та місцевого бюджетів.

 Рішення про перекриття дороги бетонними блоками Львівською обласною комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій викликало обурення та спротив з боку мешканців міста та навколишніх сіл через низку найрізноманітніших причин: від іміджевих втрат як для курорту Трускавець, до створення проблем для мешканців Трускавця, Стебника та частково Борислава від надмірного руху транспорту, а також для водіїв та пасажирів – додатковий час, додаткові витрати, рух по дорогах, якість яких є не найкращою та небезпечною, про що свідчить чимала кількість дорожньо-транспортних пригод на дорозі Стебник-Дрогобич та в межах дороги де встановлено бетонні блоки було зафіксовано декілька ДТП з важкими наслідками.

Беручи до уваги численні звернення санаторно-курортних закладів міста, мешканців Трускавця, Дрогобича, Стебника, думки науковців щодо безпечності даного відрізку автодороги для легкового транспорту та з метою недопущення нових ДТП на ділянці дороги Т-1402, яка перекрита бетонними блоками, просимо Вас розглянути можливість внести зміни до рішення комісії ТЕБ ТНС чи прийняти нове рішення щодо можливості забезпечення проїзду легкового транспорту по даній ділянці дороги шляхом обмеження проїзду по висоті», – йдеться у зверненні.

 

Ми в Телеграм  t.me/drogmedia 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *