100 тис грн на інсулін – із фонду заробітної плати службовців міської ради.

Держава вкотре не виконує своїх зобов`язань із забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовним препаратом інсуліну. Про це пише пресслужба Дрогобицької міськради.

Вже з  25 березня дрогобичани почали скаржитися на відсутність в аптеках міста безкоштовного інсуліну для діабетиків.

Тому міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою було прийнято рішення про виділення містом коштів для закупівлі хворим на цукровий діабет дрогобичан препаратів інсуліну.

Про це у етері Кризового медіа-центру повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, зазначається в повідомленні пресслужби.

«У зв`язку з відсутністю можливості виділити кошти з міського бюджету, кошти виділять із фонду заробітної плати службовців Дрогобицької міської ради.
Всього виділено коштів у сумі 100 тисяч гривень. Вже сьогодні після обіду хворі на цукровий діабет зможуть отримати безкоштовний інсулін», – зазначив Володимир Чуба.

У Дрогобичі інсулін можна отримати у аптеці «1-ша соціальна аптека» за адресою вул. М. Грушевського 3/1 та вул. А. Шептицького, 16, а також у аптеці «Доброго дня» – вул. Т. Шевченка 1/1.

У  Стебнику інсулін можна отримати в аптеці «1-ша соціальна аптека» за адресою М. Грушевського 3/1.

Також в пресллужбі нагадують, що минулого тижня з фонду заробітної плати службовців ДМР вже виділили 522 тисячі гривень на протидію поширення коронавірусної інфекції у Дрогобичі та Стебнику.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *