Юні трускавецькі плавці – чемпіони Львівщини з плавання!

31 січня  у Трускавці, в плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ»  відбулись обласні змагання з плавання серед юнаків та дівчат наймолодшої вікової групи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини ( 11 – 12 років ).

“Участь у обласних змаганнях з плавання взяли 9 команд: ДЮСШ м. Дрогобич, ДЮСШ№2 м. Червоноград, ДЮСШ №9 м. Львів, Миколаївська РДЮСШ, СК «АКВАВІТА» м. Львів, ДЮСШ «РОВЕСНИК» м. Червоноград, СК «ВОДАН»  м. Львів, ДЮСШ м. Сокаль та Трускавецький ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», – інформує  заступник директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» з навчально-виховної роботи Ігор Гургула

В особистому заліку переможцями обласних змагань стали вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»:

Поліна Стефанишин -100 м бат. ( І ), 100 м н/с ( І );

Сергій Допілка -100 м в/с ( ІІІ ), 100 м брас ( ІІ );

Олександра Жгута – 100 м бат. ( ІІ ), 100 н/с ( ІІІ );

Станіслав Кірчей  – 100 м н/с ( ІІ );

Назар Савенко – 100 н/с ( ІІІ ).

В естафетному плаванні 4х50 в/с  трускавчани вибороли другі місця серед юнаків та серед дівчат.

У загально-командному заліку вихованці відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ»  вибороли перемогу та стали чемпіонами Львівської області,  друге місце у команди Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання №9, третє у команди ДЮСШ №2 м. Червоноград.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал  t.me/drogmedia , аби не пропустити інформацію, яка може бути вам корисною!