Кір, кажуть, “притих”. Карантину не буде

У Дрогобицьких школах, де навчаються діти, які захворіли на кір, карантин не вводитимуть, — таке  рішення надзвичайної протиепідемічної комісії.
Як інформує прес-служба міської ради, у середу, 2 травня, відбулося друге засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради.
В ході засідання керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба повідомив, що впродовж 30 квітня та 1 травня зафіксовано поступлення ще однієї чотирирічної дитини з симптомами кору, яка є мешканкою Трускавця. Жодного випадку захворювань дітей у ЗОШ №4 та №14, де виявлено спалахи кору, більше не зафіксовано.
Надзвичайна протиепідемічна комісія прийняла рішення посилити санітарні заходи у школах, проводити щоденний моніторинг та медичний огляд дітей. Зважаючи на відносно низьку кількість хворих на кір дітей, комісія прийняла рішення не вводити карантин у ЗОШ № 4 та №14. 

 

Нагадаємо, у п`ятницю, 27 квітня, у інфекційне відділення КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» було зафіксовано поступлення хворої дитини з симптомами кору. Впродовж 27-29 квітня кількість хворих дітей збільшилася. Станом на ранок понеділка, 30 квітня, у інфекційному відділенні КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» зафіксовано 11 звернень хворих на кір дітей. Відтак 30 квітня, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар скликав оперативне засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради для прийняття відповідних рішень щодо запобігання зростанню кількості хворих і убезпечення здорових дітей, зокрема учнів шкіл Дрогобича, зазначає прес-служба Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *