У Бориславі триває робота із впорядкування пасажирських перевезень

За минулий тиждень на водіїв маршрутних транспортних засобів було складено 7 постанов за відхилення від схем руху, зупинку і стоянку у недозволеному місці чи більше 5 хвилин. Про це повідомив під час апаратної наради заступник начальника Бориславського відділення поліції Іван Борковський, передає пресслужба Бориславської міської ради.

Підвищена увага до роботи перевізників викликана необхідністю упорядкування та оптимізації роботи мережі громадського транспорту на території Борислава. Як розповів начальник відділу економіки та торгівлі Лев Попель, минулого тижня відбулася чергова нарада із представниками компаній, які надають послуги із пасажирських перевезень, де обговорили виконання чи невиконання попередньо поставлених вимог, а також визначились із подальшими кроками.

Відтак, зазначають в міськраді, міський голова Ігор Яворський озвучив майору Борковському ще одну проблему, на якій варто акцентувати увагу: «На території міста працюють нелегальні перевізники, які здійснюють маршрути у напрямку нашого обласного центру та інших населених пунктів. Діючі перевізники готові сприяти і надати дані про транспортні засоби, які були помічені за такою діяльністю. Прошу працівників поліції реагувати, адже тут стоїть питання не лише про роботу поза правовим полем, а про безпеку пасажирів, яка, беззаперечно, знаходиться на першому місці.»

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *