Бориславська міська рада має намір передати в оренду нежитлову будівлю – під приватний дитсадок

Бориславська міська рада має намір передати в оренду нежитлову будівлю загальною площею 800, 8 кв.м.(колишня «Дитяча лікарня», балансоутримувач КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава»), за адресою: м. Борислав, вул. Шкільна, 26, терміном на 2 роки 11 місяців, для розміщення приватного дошкільного навчального закладу. Орендна ставка за використання нерухомого майна, для розміщення приватного дошкільного навчального закладу, відповідно до Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном, що перебуває у власності територіальної громади міста Борислава, у новій редакції становить 1%.

Заяви щодо оренди вище зазначеного нерухомого майна приймаються до 6 грудня 2019 року включно. У разі надходження двох і більше заяв, буде оголошено конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади міста Борислава, інформують в пресслужбі міської ради.

За додатковою інформацією запрошують звертатись до відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, (4-й поверх, каб. 45), або за тел. 4-30-42.

26

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *