У Дрогобичі розпочались громадські обговорення щодо тарифу на проїзд

Службовці відділу економіки Дрогобицької міської ради працюють над покращеннями симтеми пасажирських перевезень.

У зв’язку з цим Дрогобицька міська рада проводитиме громадські обговорення щодо тарифу на проїзд у громадському транспорті. Обговорення проходитимуть у формі електронних консультацій від 29 березня до 6 квітня.

Посилання на платформу електронної демократії: https://consult.e-dem.ua/4610600000

 

Тарас Бачинський, начальник відділу економіки Дрогобицької міської ради:

“На сьогоднішній день на території Дрогобича пасажирські перевезення здійснює ДП «Дрогобицьке АТП» КП «СМУ» . Наш відділ отримав розрахунки економічно обґрунтованого тарифу від перевізника. Перевізник наводить цифри, які стосуються зростання вартості матеріалів чи запчастин.
Останнє коригування тарифів на території міста відбулося у 2018 році. З того часу мешканці не відчували незручностей у користуванні громадським транспортом.
Враховано й побажання мешканців щодо покращення стану громадського транспорту. Всі розрахунки щодо питання коригування тарифу, ми виносимо на розгляд громади. На основі результатів обговорення будемо приймати наступні рішення.
Також ми врахували ситуацію у селах, де тарифи високі, а якість послуг низька. Розуміємо, що тариф має бути прийнятним для мешканців і таким, щоб сфера пасажирських перевезень розвивалася.
Наголошую, що місто продовжує політику підтримки розвитку громадського транспорту і транспортної інфраструктури. Зокрема це стосується і запровадження «Картки Дрогобичанина», забезпечення кожного автобуса засобами безконтактної оплати проїзду (валідатори), що особливо важливо в період пандемії”.

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *