До 14 вересня мешканці міста можуть подати свої проєктні пропозиції на “Бюджет громадських ініціатив м.Трускавця”

До 14 вересня 2019 року триває прийом проєктних ідей від мешканців міста на конкурс “Бюджет громадських ініціатив м.Трускавця”.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу на 2020 рік – 750,0 тис.грн.

 

Проєкти поділяються на:

– малі (від 5,0 до 150,0 тис.грн.);

– великі (від 150,0 до 300,0 тис.грн.).

Подавати свої проєкти на Конкурс можуть громадяни, які зареєстровані та проживають у  Трускавці, яким виповнилось 16 років. Про це інформують в прес-службі Трускавецької міськради.

Щоб подати проєкт на Конкурс потрібно описати свою проєктну ідею згідно ФОРМИ ПРОЄКТУ та додати до неї всі необхідні додатки (фото, мапу з зазначеним місцем реалізації проекту, візуалізацію, кошторис, рахунок, тощо).

Проєкт подається автором у паперовому та електронному вигляді за адресою: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, e-mail: proekt.tmr@gmail.comПодані проєкти реєструватимуться на платформі https://truskavets-budget.e-dem.in.ua/#/.

Як приклад ідеями проєкту можуть бути: новий громадський простір, зелена зона, дитячий чи спортивний майданчик, благоустрій території, скверу, модернізація міської інфраструктури, організація культурно —мистецького заходу чи соціальної акції, втілення будь-якої іншої інноваційної ідеї, спрямованої на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Якщо проєкти стосуються громадських просторів, встановлення дитячо-спортивних майданчиків, важливо щоб земля була у комунальній власності.

Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, тел. (247) 5-11-92.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *