До 14 вересня мешканці міста можуть подати свої проєктні пропозиції на “Бюджет громадських ініціатив м.Трускавця”

  •  
  •  
  •  
  •  
До 14 вересня 2019 року триває прийом проєктних ідей від мешканців міста на конкурс “Бюджет громадських ініціатив м.Трускавця”.

Загальний обсяг фінансування Конкурсу на 2020 рік – 750,0 тис.грн.

 

Проєкти поділяються на:

– малі (від 5,0 до 150,0 тис.грн.);

– великі (від 150,0 до 300,0 тис.грн.).

Подавати свої проєкти на Конкурс можуть громадяни, які зареєстровані та проживають у  Трускавці, яким виповнилось 16 років. Про це інформують в прес-службі Трускавецької міськради.

Щоб подати проєкт на Конкурс потрібно описати свою проєктну ідею згідно ФОРМИ ПРОЄКТУ та додати до неї всі необхідні додатки (фото, мапу з зазначеним місцем реалізації проекту, візуалізацію, кошторис, рахунок, тощо).

Проєкт подається автором у паперовому та електронному вигляді за адресою: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, e-mail: proekt.tmr@gmail.comПодані проєкти реєструватимуться на платформі https://truskavets-budget.e-dem.in.ua/#/.

Як приклад ідеями проєкту можуть бути: новий громадський простір, зелена зона, дитячий чи спортивний майданчик, благоустрій території, скверу, модернізація міської інфраструктури, організація культурно —мистецького заходу чи соціальної акції, втілення будь-якої іншої інноваційної ідеї, спрямованої на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Якщо проєкти стосуються громадських просторів, встановлення дитячо-спортивних майданчиків, важливо щоб земля була у комунальній власності.

Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, тел. (247) 5-11-92.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *