У Бориславі на День міста міський транспорт буде безкоштовний

У неділю, 8 вересня, Борислав відзначатиме своє 632-річчя. З цієї нагоди надавач послуг із пасажирських перевезень на міських маршрутах вирішив зробити символічний подарунок мешканцям та гостям міста.

Так, впродовж цілого дня міські автобуси будуть здійснювати перевезення пасажирів на безоплатній основі, передають у Бориславській міській раді.

«Від імені усієї бориславської громади щиро дякую за ініціативу та підтримку Ростиславу Кобильнику, директору ПП «Галич-Авто», яке на сьогодні є діючим перевізником на міських маршрутах. Хоч це може й здаватися дрібницею, але такий дарунок є направду доволі щедрим», – пісумував міський голова Ігор Яворський.

Також в міськраді зауважують,  що приміські маршрути будуть обслуговувати пасажирів у звичайному режимі за стандартними тарифами.

Додамо, що нещодавно Борислав було приєднано до електронної системи відслідковування транспортних засобів громадського користування, якою можуть скористатися усі власники смартфонів та персональних комп’ютерів. Тож тепер пасажирам буде зручніше розраховувати свій час у дорозі та, відповідно, зменшиться період очікування автотранспорту.

«У зв’язку із частими скаргами мешканців міста щодо якості пасажирських перевезень, недотримання графіків руху, було прийнято рішення про обладнання автобусів, які здійснюють пасажирські перевезення у м. Бориславі, системою навігації GPS, – розповів міський голова Ігор Яворський. – Це не лише допоможе нам більш якісно здійснювати контроль виконання договірних зобов’язань перевізником, а й стане корисним мешканцям в плануванні маршрутів. Реалізовуємо цей проект спільно з Дрогобицькою міською радою, за що щиро вдячний представникам. Також хочу подякувати за співпрацю надавачу послуги – ПП «Галич-Авто».

На сьогодні по Бориславу за допомогою мобільного додатку «DozoR City» можна відслідкувати рух автобусів на маршрутах №№ 1 та 1А. Дані про пересування транспорних засобів надходять в онлайн-режимі через систему навігації GPS.

Програма в реальному часі відображає на карті перелік міських маршрутів, місце знаходження ТЗ, напрямок його руху та фактичний час прибуття ТЗ на кожну зупинку.

Також користувачі мають змогу відображати своє місцезнаходження за даними GPS, знайти найближчу зупинку та обрати необхідний маршрут в межах нашого міста.

Відслідковувати рух маршрутних транспортних засобів можна за посиланням https://city.dozor.tech/ua/boryslav/city або завантажити додаток на мобільні пристрої з операційними системами IOS чи Android через App Store чи Play Market відповідно.

Поки відображення бориславських маршруток працює у тестовому режимі, та з часом буде налаштовано усі схеми руху й зупинки, а також додадуться й інші міські та приміські маршрути.

ANDROID

IOS

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *