Одразу два автомобілі отримала Стебницька міська лікарня

Те, що лікарня у Стебнику змінюється на очах – це факт. Та окрім зовнішніх косметичних змін, лікарня щей оновлює свою матеріально-технічну базу. Так наприкінці минулого року лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор, апарат УЗД, автоматичний біохімічний аналізатор та енцефалограф.
А на початку липня стебницькі медики отримали подвійний дарунок – це сучасний реанімобіль та легковий автомобіль, передбачений для первинної медичної ланки тобто для сімейних лікарів.
Отримати реанімобіль вдалося завдяки злагодженій роботі як головного лікаря Андрія Коцюби, пастора церкви «Добра Новина» у Стебнику Володимира Кузьмича так і норвезьких колег-благодійників, а саме лікарні «Крістіан Сан» церкви «Ветанія».

“Цими днями з Норвегіі привезено для Стебницької лікарні автомобіль швидкої медичної домоги. Хочемо подякувати за допомогу та підтримку благодійному фонду Betania Vigeland, лікарні Kristiansand, Кузьмичу Володимиру, Василю Морозу, міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі, начальнику відділу охорони здоров’я Володимиру Чубі , начальнику Дрогобицького відділу поліції Андрію Біласу, а також людям, які глибоко в серці турбувалися та допомагали в доставці автомобіля. Особливо хочемо відмітити Олега Маланія, Михайла Угринюка за допомогу в оформленні документів на митному посту, за їхнє розуміння та людяність”, – написав в себе в Фб головний лікар Стебницької лікарні Андрій Коцюба.

Як розповів пастор Володимир Кузьмич, було важко, бо виникало чимало непередбачуваних ситуацій при транспортуванні. «Та й, зрештою, у Норвегії говорили, що в Україні може все статися – автомобіль заплановано для Стебника, а опинитися він може у Києві. Проте, ми пройшли двохмісячний шлях перешкод і автомобіль тут. Гадаю, що він врятує не одне життя.»

Олеся Німеровська

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 6 (53)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *