Матвійко Цихівський: перші результати і підсумки

Батько хворого на лейкемію півторарічного дрогобичанина Матвія  Юрій Цихівський на своїй сторінці у Фб розповідає про стан малюка.

Нинішній його допис ми поширюємо на шпальтах МД, позаяк Матвійкові досі потрібна ваша допомога.

 

20 липня. Субота

Сьогодні поговоримо здебільшого про математику.
Нижче виставляю рахунки лікування рівно за місяць після його початку. Отож, давайте підіб’ємо деякі підсумки за даний період.

Сума зібраних коштів – 5млн 241тис грн. Я хочу, щоби ви зрозуміли які основні статті витрат ми тут понесли.

Первинна діагностика – 8 185 дол.
Хіміотерапія (загальна і спинного мозку) – 20 886 дол
Оплата за дні госпіталізації в лікарні – 41 000 дол
Анестезій – 9шт. Сюди входять анестезії під час пункцій – 7шт, одна анестезія під час МРТ і одна під час операції на піднебінні, а це 5 175 дол.
Перед кожним наркозом нам вливають додатково кров і тромбоцити. Всього за місяць ми отримали 53!!!!! порції крові. Оскільки одна порція коштує 242 дол, разом виходить 12 826 дол
Решта суми коштують різного роду діагностика, аналізи та додаткові лікарства, котрі не включені в госпіталізаційний набір.

Зверніть увагу – я ніколи не зазначав необхідної суми на лікування, оскільки як свідома людина розумію, що її просто неіснує. Ніхто не може запевнити скільки днів ми будемо відновлюватись, відповідно скільки буде потрачено на госпіталізацію, скільки буде витрачено на лікування побічних ефектів, скільки знадобиться крові, ніхто не скаже які додаткові аналізи необхідно зробити чи “зайві” операції, бо не зрозуміло як організм реагуватиме на хворобу. Це нормальний процес і розумні люди це усвідомлюють.

Мене часто запитують скільки необхідно ще коштів для повного одужання. І я знову відповім усім одразу – Я не знаю. Більше того – жодна клініка в світі цього не знає. І я вище вже описував чому ж так відбувається. Знаю лише, що один курс хіміотерапії разом з госпіталізацією та необхідною кількістю крові коштує в районі 75 тис дол. Це не враховуючи абсолютно жодних додаткових витрат та форс-мажорів. Тобто по факту у нас коштів залишилось саме на один курс, а їх необхідно ще три.

Ви за місяць зібрали просто неймовірну суму для нашого малюка. Більше 200 тис дол (5млн 241тис грн). Та нажаль цього недостатньо, адже 110 тис $ ми вже витратили (62233$ за червень і 47690$ за липень) Фонди нам усіляко відмовляють, здебільшого кажучи, що ми – в надто дорогій клініці. Так, погоджуюсь, ціни захмарні. Але ж саме в цій клініці, незважаючи на найважчу форму лейкемії, у нас відбувається покращення семимильними кроками і саме в цій клініці у нас величезні шанси перебороти хворобу. Тому мені поки не залишається інших варіантів, як просити Вас мобілізувати усі свої зусилля. Підключити своїх друзів, близьких, знайомих. Просити, щоб ви не покидали нас.

Боротьба триває. І ми не здамося. Матвійчик одужає обов’язково, незважаючи на усі перепони, скільки б до цього не прийшлось докласти зусиль.

Добра всім і з Богом.

____________________________
Реквізити для допомоги

Приватбанк
Цихівський Юрій Валерійович
5221 1911 0046 3917

Монобанк
Цихівський Юрій Валерійович
5375 4141 0037 0385
_______________________
Для переказів від юридичних осіб

Одержувач платежу: Цихивский Юрий Валериевич
Номер картки: 5169330518839888
Установа банку: ПриватБанк
МФО банку: 305299
ЄДРПОУ (або ОКПО): 14360570
Рахунок одержувача: 29244825509100″

20 липня. СуботаСьогодні поговоримо здебільшого про математику. Нижче виставляю рахунки лікування рівно за місяць…

Posted by Yura Tsykhivsky on Friday, 19 July 2019

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *