Приватизація комунального майна, відмова церкві, ділянка для АТОвця і під АТБ: що розглядатимуть депутати

 

 На сайті Стебницької міськради оприлюднено проекти рішень 43 сесії, про дату якої … не повідомлено.

Втім, ми довідалися, що сесія відбудеться 21 червня.

 Що планують розглянути депутати?

  • У зв’язку з необхідністю виконання дохідної частини бюджету, пропонують  включити в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлове приміщення площею 134,90 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. М.Грушевського, 11. Приватизація має відбутися шляхом проведення аукціону (відкритих торгів).
  •  Також планується виділити земельну ділянку площею 1000 кв.м для АТОвця Тараса Німаса, змінивши її цільове призначення з  земель для іншого сільськогосподарського призначення на цільове призначення – на землі для індивідуального садівництва.
  •  Також, очевидно для супермаркет АТБ, планується  надати дозвіл на виготовлення детального плану забудови території земельної ділянки для проведення реконструкції нежитлових приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів, що розташована на території м. Стебник Львівської області, а саме земельна ділянка орієнтовною площею 0,2356 га на майдані Т.Шевченка, 5.
  •  А ще – депутати планують  відмовити у наданні дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для будівництва храму на вул. Героїв Майдану Християнській Церкві «Добра Новина». Мотивують тим, що  це суперечить Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Більше проектів рішень ЗА ПОСИЛАННЯМ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *