Українська Боржомі: у Східниці відкрили бювет мінвод

У Східниці відкрили бювет мінеральної води типу Боржомі

“Українська Боржомі” – так її називають на курорті Східниця. Це рідкісна лужна, гідро-карбонатна вода, яка ефективно лікує захворювання шлунка, покращує роботу органів травлення та зміцнює імунітет, пише UkrWest.

“Дорогі східничани та гості Східниці, радий повідомити, що сьогодні ми втілити в життя дуже важливий проект – до початку сезону найбільшого напливу відпочивальників ми збудували новий, сучасний, облагороджений, а головне зручний для всіх бювет мінеральної води джерела «2с». Вода з цього джерела унікальна, аналогів її немає в Україні (мінеральна вода типу «Боржомі») дуже затребувана,вона нормалізує кислотно – лужний баланс у шлунку і зберігає свої цілющі властивості довше, ніж вода з інших джерел. Кожного року до Східниці за лікуванням мінеральною водою джерела «2с» приїжджають тисячі туристів з усього світу, тому ми часто стикались з проблемою безперешкодного доступу до цього джерела. Сьогодні, завдяки будівництву питтєвої галереї, нам вдалося вирішити проблему з доступом до лікувальної води, а головне зберегти її якість і цілющі властивості”, – написав у себе в Фб селищний голова Східниці Іван Піляк.

Щороку у Східницю приїзджає десятки тисяч туристів з метою оздоровлення та лікування цією та іншими відомими лікувальними водами Східниці. Саме тому, за ініціативи Східницької селищної ради було спроектовано та зведено нову питтєву галерею.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *