Про їхній подвиг нагадуватимуть дерева!

У Трускавці молодими саджанцями поповнили сад героїв АТО

У Трускавці пройшов п’ятий ювілейний фестиваль естрадної пісні «Мамина весна». В межах дійства кількадесят матерів учасників АТО із різних куточків України приїхали в оздоровницю, щоб поділитися пережитим, підтримати одна одну, згадати своїх синів, яких у них відібрала безжальна війна та продовжити добру традицію – поповнити молодими саджанцями фруктовий сад, який у курортному місті висадили рік тому.

Нагадаємо, понад 20 фруктових саджанців (яблуні та вишні) під символічною назвою «Мамина весна» в курортному парку посадили минулоріч. Саджали дерева матері, дружини та сестри, рідні яких воювали на Сході України. Цьогоріч добру традицію вирішили продовжити та поповнити сад новими деревцями. Учасники дійства вірять – молоді дерева, розквітаючи, нагадуватимуть перехожим про героїчний подвиг відчайдушних учасників АТО, які ціною власного життя тримали та продовжують тримати для нас мирне небо. А ще ці дерева обов’язково додадуть надії усім на нові мирні весни в Україні.

Як наголосив засновник проекту, голова Громадського об’єднання «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» Олександр Іськов, ідея фестивалю «Мамина весна» визріла після старту військових дій на Сході України. Мета заходу проста та важлива водночас – з різних сторін підтримати українських матерів, чиї сини віддали своє життя за наш мир та спокій.

В межах фестивалю в перший його день, окрім висадки саду і концерту, для матерів атовців було проведено семінар та психологічний тренінг «Українські матері за мир».
Додамо, свого часу Трускавець став 101 українським містом, яке долучилося до патріотичної акції «Мамина весна». У кожному місті, де проходила акція, з’явився сад із дерев – як світлий спомин про героїв АТО.

Наталя Зелена

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 4 (51)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *