В “Спортовці” підбили підсумки і ще раз нагадали про своїх переможців

27 травня у Трускавецькому ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

відбулося засідання педагогічної ради, на якому проведено аналіз організації навчально-тренувального процесу, підведено підсумки  здачі перевідних іспитів

та розглянуто питання комплектування груп на 2019-2020 н.р.

 

Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «СПОРТОВЕВЦЬ», як заклад позашкільної освіти, проводить освітню діяльність за оздоровчими  та фізкультурно-спортивними напрямами.

 

Навчальний рік у дитячо-юнацькому спортивному клубі триває з 01 вересня по 31 серпня, але традиційно здача перевідних іспитів щорічно проводиться наприкінці травня.

 

В цілому всі вихованці закладу здали перевідні контрольні  нормативи з загально-фізичної та спеціальної підготовки за 2018 – 2019 навчальний рік,  отримали відповідний  рівень знань, умінь та навиків згідно вимог Навчальних планів та Програм з обраних видів спорту ( плавання, волейбол, бокс, баскетбол, теніс, футбол, вільна боротьба, бадмінтон).

 

Одними з основних завдань закладу є залучення якомога більшої кількості дітей до активної рухової діяльності, вдосконалення фізичного розвитку своїх вихованців, формування у них потреби у здоровому способі життя, підготовка спортивного резерву для збірних команд України з різних видів спорту, виховання громадянина України, виховання патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, а також інших націй і народів.

 

У 2018-2019 навчальному році, станом на 27 травня, вихованці закладу взяли участь у 85 спортивних змаганнях ( без врахування міських спортивно-масових заходів ). З них: 9 – Чемпіонати України,  25 – обласні змагання серед команд ДЮСШ Львівщини та Чемпіонати Львівщини, 19 – Всеукраїнські турніри та 32 обласні турніри ; 200 учнів клубу виконали розрядні вимоги Єдиної спортивної класифікації України.

Протягом навчального року в спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ», організовувались та проводились традиційні Всеукраїнські турніри – «Зимовий Трускавець» з тенісу, «НАФТУСЯ» з плавання, «Трускавецькі проліски» з волейболу, «На Покрову» з боксу,  Всеукраїнські змагання з плавання  і бігу (акватлон) «Золота Осінь»; традиційні міські заходи – спортивні змагання з волейболу, плавання, баскетболу та футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Трускавця, міські та зональні обласні змагання за програмою фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави»; Чемпіонат України з морських багатоборств ( акватлон – плавання, біг ) серед юнаків, офіційні національні змагань зі спортивного орієнтування – Проект ”О-Весна”, світові рейтингові змагання IOF, чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, ветерани), Кубок України (етапи); Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги.

 

Ефективній роботі навчально-тренувального процесу та результативності виступу вихованців закладу  на змаганнях різного рангу сприяє постійна підтримка міської влади і депутатського корпусу м. Трускавця з питань утримання спортивно-оздоровчого комплексу ДЮСК в належному стані, оновлення і зміцнення матеріально-технічної бази клубу.

 

Найкращих результатів у 2018-2019 навчальному році досягнули вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»:

 

  • Кот Богдан, Старовий Руслан, Побережний Ілля та Маскула Юрій чемпіони обласних змагань з боксу серед юнаків, при чому Кот Богдан та Старовий Руслан двічі виборювали першість на Чемпіонатах Львівщини ( тренери Гнатків Анатолій та Мінів Назар ).
  • Команда вихованців відділення футболу срібні призери обласного етапу «Шкільна футзальна Ліга України» серед 5-х класів ( тренер ДЮСК Олег Оринич ).

 

  • В командному заліку вихованці ДЮСК срібні призери Львівщини з плавання серед учнів 2005- 2006, двічі бронзові призери серед учнів 16 та 12 років ДЮСШ Львівщини. Команда випускників відділення плавання ДЮСК– срібні призери XXVІIІ обласних комплексних Ігор Львівщини з плавання серед дорослих  ( тренери ДЮСК – Богдан Смеречинський та Андрій Жгута ).

 

  • Вихованці відділення плавання Вітебський Артур  і  Гладкий Олег переможці Чемпіонату України з морських багатоборств ( акватлон –  плавання, біг ) серед юнаків, Манюк Олена стала бронзовим призером Чемпіонату України з морських багатоборств (серед юнаків та дівчат старшої вікової групи), і разом з Кулиничем Миколою, Вітєбським Артуром та Гладким Олегом, увійшла у резервний склад національної збірної України з морських багатоборств на 2019 рік. 5 вихованців-  бронзові призери Чемпіонату України з триборства (середня вікова група) – змагання з плавання стрільби та бігу  – Кошкін Олександр, Кулинич Микола, Гладкий Олег, Вітєбський Артур та Муцин Юліан ( тренер ДЮСК – Андрій Жгута ).

 

  • Команди ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( тренер Олександр Мацькович ) тричі бронзові призери Львівської області з баскетболу серед команд ДЮСШ 14, 15 та 16 років. , переможці зональних обласних змагань «Шкільна баскетольна Ліга України» ( 3 х 3) серед школярів 2004 р.н.

 

  • Команда волейболістів срібні призери обласних змагань з пляжного волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н. ДЮСШ Львівщини;

 

  • Бєлова Ірина, вихованка відділення волейболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ( тренер Олена Крамар ), зараз навчається у Харківському вищому училищі фізичної культури і спорту – чемпіон України у Дитячій волейбольній Лізі, капітан команди м. Харкова, визнана найкращим гравцем чемпіонату 2018 -2019 р.р.  Дитячої ліги серед дівчат у найстаршій віковій категорії. Виборовши перемогу  у чемпіонаті України – Белова Ірина виконала норматив Кандидата в Майстри спорту України.

 

  • Виховнки відділення волейболу – срібні призери обласних змагань «Шкільної волейбольної Ліги України» серед школярів 2005 р.н. ( тренери Олена Крамар та Оксана Бєлова )

 

  • Микитин Яна у Міжнародному турнірі з тенісу Tennis Europe GALYCHYNA CUP 2018 U16  (до 16 років) виборола перемогу та золоту медаль, обігравши в парному розряді чотири «дуети», з Росії, Білорусії та України. виконала норматив Кандидата в Майстри спорту України і перемістилась більш ніж на 500 місць у Європейському рейтингу серед юніорів.

 

  • Карпяк Вікторія та Микитин Яна ( тренер Ігор Микитин ) чемпіони Львівщини з тенісу, входять до числа збірної області, багаторазові переможці та призери чисельних Всеукраїнських турнірів з тенісу.

 

Директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»   Любомир Мацькович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *